מוצר נוסף בהצלחה


אנחנו פועלים ליצירת קשר ישיר בין הקהילה ליצרן, ובכך חוסכים למען שני הצדדים את פערי התיווך וכולם נהנים. חברי הקהילה רוכשים מוצרי מזון ייחודיים ישירות מיצרן ישראלי במחיר ללא תיווך.

מה הסיפור שלנו?

הקורונה. עבור מאות חקלאים ויצרני בוטיק ישראלים, הקורונה יכולה להיות המכה הסופית.

הם ניצבים אובדי עצות מול מגפה שלא הולכת לעזוב אותנו בזמן הקרוב ומאיימת דרמטית על העסקים שלהם. גם קודם לכן מצבם לא היה מזהיר, אבל עכשיו הסכנה הופכת ממשית הרבה יותר.

בדיוק עבורם  הקמנו את המלקט. עבור מאות משפחות ויצרנים מדהימים שמגדלים ומוכרים את מיטב התוצרת הקולינרית. יש לנו בשבילכם מארזים עם התוצרת הטובה ביותר שתוכלו להשיג וכולם מכאן. מהאדמה שלנו. מוצרים זוכי מדליות, מובילים בתחומם והכי חשוב, משלנו: גבינות בוטיק ברמה הכי גבוהה, יינות משובחים, שמן זית מדהים, ממרחים בטעם גן עדן, דבש, דברי מאפה איכותיים, בירות מקומיות, פיצוחים ומגוון ענק של מוצרים אורגניים וללא גלוטן. וזה טעים כמו שלא היה לכם טעים בחיים. איך אנחנו יודעים? טעמנו. והכול כמובן כשר.


Win-win

המטרה שלנו היא לאפשר לכל אדם ליהנות ממוצרי איכות פרי עמלם של יצרני הבוטיק הטובים בארץ. אנחנו מגשימים אותה בזכות קהילת המלקט המאפשרת יצירת קשר ישיר בין הצרכן ליצרן, ובכך חוסכים את התיווך המיותר שמייקר סחורה חקלאית ותוצרת מקומית. 

חברי הקהילה רוכשים מוצרי מזון איכותיים מיצרן ישראלי ובמחיר ללא תחרות, היצרנים נהנים מיכולת למכור ישירות לצרכנים ללא תלות במתווכים זרים בעלי אינטרסים מנוגדים.

בכל שבוע מייסדי המקלט תרים את ישראל בחיפוש אחר שווקים מקומיים ומוצרים נהדרים. אנו עוברים במאפיות קטנות שפתוחות בשעות הקטנות של הלילה, בתי בד משפחתיים, מחלבות בוטיק, יקבים עוצרי נשימה – כדי למצוא את המוצרים הטובים ביותר עבורכם ולעזור לאותם בעלי עסקים שפשוט רוצים להתפרנס בכבוד.

בואו לתרום להמשכיות של יצירה ישראלית משובחת וליהנות ממזון איכותי, אמיתי, עם לב ונשמה בבית הפרטי שלכם.

למארזים שלנו | ליצירת קשר